طراحی وب‌سایت

شما با بزرگ ترین و پیشرفته ترین مجموعه طراحی وب‌سایت در لندن آشنا شده‌اید، یک وب‌سایت حرفه‌ای همانند یک نیروی بازاریابی و فروش تمام‌وقت برای شما عمل می‌کند با این تفاوت که از شما حقوق دریافت نمیکند اما بطور دائمی برای تجارت شما درآمد ایجاد می‌کند.
برای رسیدن به یک وب‌سایت حرفه‌ای در کنار شما هستیم.

طراحی گرافیک

طراحی لوگو و لوگو‌تایپ
طراحی مجموعه‌ی اوراق اداری
طراحی بروشور، کاتالوگ، فولدر
تبلیغات محیطی مانند بیلبورد و پوستر
طراحی بسته‌بندی محصولات و طراحی تندیس
طراحی هویت برند و سازمان – برندبوک
مدل‌سازی سه بعدی، طراحی کاراکتر

مشاوره برند‌سازی و فروش

هویت برند همه چیز در مورد برند شماست؛ کیفیت، خدمات، ارزش، یکپارچگی، اخلاق کاری، قدرت و هدف. ایجاد یک برند خوب نیازمند سرمایه‌گذاری بر توسعه سازگار با موجودیت شماست. آن‌ را تعریف و کنترل کنید و برند خود را شکل دهید و در آخر آن را در معرض نمایش قرار دهید. در این مراحل شما نیاز به مشاورانی قدرتمند دارید، این افراد را با سرویس‌های قدرتمند مشاوره تصویری ما به شما پیشنهاد میدهیم.

بهینه‌سازی وب‌سایت در جستجوگرها

طبق آمار بزرگ‌ترین و ارزشمندترین ورودی کاربران به وب‌سایت از موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ هستند و همین موضوع اهمیت حضور در صفحه اول موتورهای جستجو را مشخص می‌کند، سئو و بهینه‌سازی سایت کاری تخصصی است و باید به افراد متخصص سپرده شود در غیر این صورت می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی یک تخصص است. پروژه‌ها و کمپین‌های شاخصی برای برندها و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ انجام می‌شود. هدف‌گذاری آگاهانه، طراحی و اجرای قوی، تولید محتوای خلاق، ارتباط نزدیک با گروه مخاطبان موفقیت شما را در این راه تضمین می‌کند.

قرفه‌آرایی

توانمندی طراحی داخلی فضاهای تجاری، اداری و انواع غرفه‌های نمایشگاهی با بهترین کیفیت.

طراحی و نظارت غرفه‌های نمایشگاهی
طراحی دکوراسیون داخلی اداری، فروشگاهی از صفر‌تا‌صد
طراحی استندها و سازه‌های پرتابل نمایشگاهی

ساخت تیزر‌های تبلیغاتی و تلویزیونی

امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و برندهایی در این بازارها موفق می‌شوند که بتوانند محصولات خود را با بیشترین تأثیرگذاری بر روی مخاطب معرفی کنند.

صداگذاری و تولید محتوای شنیداری

صدای تیزرهای تبلیغاتی، فیلم صنعتی و تولید آثار شنیداری تخصص ماست. مونتاژ و صداگذاری حرفه‌ای، همراه استودیو ضبط صدا و دوبله.

مجری و برگزار کننده سمینار‌های تحت وب (آنلاین)

در سمینار‌های تحت وب شما به صورت زنده می‌توانید صدای افرادی که در جلسه حضور دارند را بشنوید. با آن‌ها صحبت کنید. فایل بین همدیگر جابجا کنید و ویژگی اصلی سمینار های آنلاین عبارت اند از: توانایی بحث، ارسال و دریافت اطلاعات به صورت زنده و در لحظه.

آموزش آنلاین مدیران و کارکنان بخش فروش و روابط عمومی

این سرویس برای آموزش و گفتگوهای آنلاین بین مشاوران ما و مدیران یا کارکنان بخش فروش و روابط عمومی شرکت‌ها افزوده شده است تا در هر جای دنیا که هستید بتوانید از خدمات مشاوره ما استفاده نمایید.